Saf Kan - Bir Nocture Şehri Romanı 2
Saf Kan - Bir Nocture Şehri Romanı 2

Saf Kan - Bir Nocture Şehri Romanı 2

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺29,00
İndirimli : ₺24,50
Barkod : 9786053045762

 

"İNCE KAPAK"

Saf Kan - Bir Nocture Şehri Romanı 2 

Nocturne Şehri’nde cadılar pusuya yatmış, şeytanlar fırsat kolluyor. Şehirdeki düzeni ise ancak cinayet masası dedektifi Luna Wilder sağlayabilir, üstelik herkes kurtkadın olduğunu kulaktan kulağa fısıldarken. Şehrin dört bir yanında vahşi cinayetler işlenir, cesetler birikirken hepsi gizemli bir mesajla birbirine bağlanır: Boş gözlerle görürüz...

Bu toz duman içinde, Luna bir de kurt cazibesine kapıldığı Dmitri Sandowsky’yi aklından ve hayatından çıkarmak için kendiyle mücadele etmek zorunda. Çünkü Dmitri, Luna’ya son yardım ettiğinde bir şeytan tarafından ısırılıp gizemli bir hastalığa yakalanmış ve sürünün yaşlıları Luna’ya yakınlaşmasını yasaklamıştı.

Ama üst düzey cadılar da katledilmeye başlayınca Luna’nın Dmitri’ye gitmekten başka çaresi kalmaz. Çünkü bu cinayetler, kan cadıları ve büyü cadıları arasındaki ezeli rekabeti kanlı bir savaşa dönüştürmek üzeredir.

Luna büyülü çete savaşları Nocturne Şehri’ni yerle bir etmeden önce gerçekleri ortaya çıkarmak ve kötüleri durdurmak zorunda.

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 296

İlk Baskı Yılı : 2020

Dil : Türkçe